El Marco 20 Daya Vieja
- Plaats: Daya Vieja
- Personen: 1-8 personen
- Badkamers: 3
- Slaapkamers: 4
- Zwembad: privé
Beschrijving
Deze geweldige, grote villa, type finca, ligt op een grondstuk van ruim 6.500 m2, in een landelijke omgeving midden tussen de citrusplantages, maar toch op korte afstand van de nog echte Spaanse dorpjes Daya Vieja, San Fulgencio en Rojales waar alle voorzieningen zijn. Restaurantjes en terrasjes, winkeltjes zijn binnen 2 km van het huis. De villa is zo gelegen dat men optimale privacy heeft. Het huis is uitstekend geschikt om te huren door een grote familie of 2 gezinnen want er kunnen 8 mensen logeren: buiten de villa, waar 6 personen kunnen slapen, heeft deze accommodatie nog een apart gebouw met o.a. een slaapkamer met eigen badkamer. Deze laatste slaapkamer kan men apart bijhuren. Er is airco in elke kamer van de villa, met uitzondering van de extra te huren slaapkamer.
Aan de achterzijde van de finca ligt, helemaal ommuurd, het privé zwembad (8×4). De tuin is aangelegd als (sub)tropische parktuin en men kan er heerlijk in wandelen. Ook zijn er vele leuke hoekjes en terrasjes. Bij de vaste BBQ/buitenkeuken, met gezellig overdekt terras aan het zwembad, zult u menig gezellige avond doorbrengen. U komt over een (zand) landweggetje aan bij de in het groen gelegen villa. Via een af te sluiten hek, kunt u het terrein oprijden zodat uw auto(s) binnen het terrein geparkeerd kunnen worden of in de garage. Rondom de villa is een 6.500m2 schitterend aangelegde tuin.
Indeling:
Via een ruime ingeglaasde patio waar een grote eettafel met 6 stoelen staat, komt men de zeer ruime, gezellig ingerichte woonkamer binnen. Hierin staat een ruime zithoek, een aantal losse fauteuils en er is een aparte eethoek. Via een boog komt men in de ruime keuken die van alle gemakken is voorzien. Als u door het halletje loopt aan de ene kant van de woonkamer liggen daar de 2 slaapkamers en de badkamer met ligbad. Aan de kant van de eetkamer is de master bedroom met een badkamer met inloopdouche en suite. In het gebouw naast de finca is de 4de slaapkamer met eigen badkamer. Deze kan apart worden gehuurd als u met 8 personen wilt komen.
Hier is ook de garage.
Prijs per nacht (afhankelijk van seizoen):
hele finca: € 123 € 153 € 179 zie prijsberekening
finca zonder bijgebouw: € 103 € 128 € 148 vraag prijsopgave