• €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70
  • €70

Avda Corazon de Jesus 72

Plaats: Benijofar
Personen: 1-4 personen
Badkamers: 2
Slaapkamers: 2
Zwembad: Gem
Huisdieren Toegestaan: Nee
Reg.nr: VT-461100-A

Aan de rand van het leuke Spaanse dorp Benijofar, in een in ontwikkeling zijnde wijk ligt, deze moderne tussenwoning op de residencial Les Ortigues. Alle voorzieningen, terrasjes, winkeltjes en restaurantjes liggen op loopafstand en de grotere supermarkten zijn ook in de buurt. Het is ongeveer 10-15 minuten rijden naar de prachtige zandstranden van Guardamar del Segura. Dagelijks zijn er gezellige markten in de omliggende plaatsen.

Het huis heeft een ruime woon- eetkamer en een moderne, open luxe keuken, met o.a. koel/vriescombinatie, oven,  keramische kookplaat. Heerlijk kokkerellen hoeft hier absoluut geen probleem te zijn.

Op de begane grond is verder nog een gastenbadkamer met douche en de trap naar de boven- en naar de benedenverdieping (waar o.a. de wasmachine, strijkplank en -ijzer zijn)

Boven zijn 2 2-persoons slaapkamers ( met airco) en een moderne badkamer met inloopdouche. Via de kinderslaapkamer kunt u naar het heerlijke ruim  dakterras met een weids uitzicht over de hele omgeving.

Er is ook een zonnig terras, met een comfortabele lounge set, grenzend aan de woonkamer. Vandaar gaat u met een trapje naar de kleine tuin en via een poortje kunt u zo naar de straat lopen.  Op dit terras zal u onder het genot van een lekker drankje zeker vele uurtjes doorbrengen.

Er is een heerlijk  gemeenschappelijk zwembad, met een (kunst) gras gedeelte om te zonnen, is dat genieten of niet? ’s Avonds gezellig de BBQ aan en uw dag kan niet meer stuk.

De gasten mogen bij vakantieverhuur gratis gebruik maken van de WIFI.

Door de gunstige ligging t.o.v. de zon  is het huis uitstekend geschikt om te overwinteren.

De auto kan afgesloten geparkeerd op een eigen parkeerplaats.

Het is een niet rokers huis.

High lights

  • 2 slaapkamers
  • 2 badkamers
  • airco
  • modern
  • in rustige woonwijk
  • eigen parkeerplaats
  • ruim dakterras
  • voorzieningen vlakbij
  • TV Vlaanderen

Alles op een rij:

KLIK HIER

Prijzen per nacht (afhankelijk van het seizoen):

€ 70,00  € 80,00  € 95,00. Bereken uw prijs rechts bovenaan de pagina.

Overwinteren: € 750,00 per maand. Prijsopgave en reserveren klik op: “nieuw overwinteren in Spanje”, rechts bovenaan de pagina.

Alle prijzen exclusief elektriciteit en water, inclusief WIFI.

Prijsberekening

Huurprijs: €70
Eindschoonmaak (verplicht): €125
Waarborgsom: €500
Totaal: €695