De villa is dichtbij het gezellige Spaanse dorp Rojales gelegen, waar alle voorzieningen aanwezig zijn. In Rojales is op donderdag een gezellige markt. Het mooie strand van Guardamar (14km lang zandstrand) ligt op ‘n kleine 15 minuten rijden.
Due to its favorable location, this house is an excellent place to spend the winter.
Back to accommodation overview
- modernly furnished
- voor 4 personen
- private pool
- various terraces
- zonnige ligging
- airco
- quietly situated
- Smart TV
- Close to amenities
Middels een kleine trap (3 tredes) komt u op het ronde, overdekte terras. Via de voordeur komt u in de gezellig en modern ingerichte woon-/eetkamer met daarnaast de halfopen, compleet ingerichte keuken. De keuken is voorzien van een elektrische kookplaat met afzuigkap, oven, magnetron, vaatwasser en koel-/vries combinatie.
Een kleine hal biedt toegang tot 2 slaapkamers. De master bedroom heeft een 2 persoons bed en vaste kast. De 2nd slaapkamer heeft 2 eenpersoons bedden en een vaste kast. De badkamer is voorzien van een ligbad met douche in bad, toilet, bidet en wastafel. In de onderbouw is een extra badkamer met ruime douche. In de onderbouw bevindt zich tevens de ruimte met wasmachine, droger en een extra koelkast met diepvries.
De heerlijke tuin is gelegen op het zuid/zuidwesten. Het privé zwembad (ca. 4 x 6m) is beschut gelegen.
Er zijn diverse terrassen met zitjes en ligbedden. Op het dakterras vindt u een 3-zitsbank met tafel en prachtig uitzicht op de urbanisatie en de golfbaan.
De woonkamer en slaapkamers zijn voorzien van airco. De woonkamer, de 2 slaapkamers en de veranda hebben een plafondfan.
All in a row:
CLICK HERE
€ 120,00 € 140,00 € 165,00
Calculate your holiday using the price calculator on the right.
Overwinterprijs in overleg.
For a quote and reservation, click on: “new wintering in Spain”, at the top right of the page.
Prices EXCLUDING electricity and water, including WIFI.